Zdjęcie z 4lomza.pl wśród trzech najlepszych prasowych zdjęć lipca

Nominowana fotografia, fot. Marek Maliszewski

Fotografia Marka Maliszewskiego (4lomza.pl) przedstawiająca zniszczenia domu po nawałnicy we wsi Gontarze w gminie Zbójna rywalizuje w konkursie na Najlepsze Zdjęcie Prasowe 2011 roku. Konkurs organizowany jest przez Klub Fotografii Prasowej przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, a fotografia naszego fotoreportera jest jedną z trzech nominowanych przez jury do nagrody głównej ze zdjęć wykonanych w lipcu.

więcej

Zdjęcie z 4lomza.pl w finale Grand Press Photo 2009

Zdjęcie Marka Maliszewskiego w finale Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2009.

Zdjęcie Marka Maliszewskiego (4lomza.pl), wykonane podczas koncertu „Mazowsze w Łomży, Łomża na Mazowszu”, znalazło się w finale Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2009. Do tegorocznego konkursu organizowanego przez „Press” zgłoszono blisko 4500 fotografii w pięciu kategoriach: Wydarzenia, Życie codzienne, Ludzie, Sport, Przyroda. Jury nominowało do finału we wszystkich kategoriach 47 fotografii pojedynczych i 15 fotoreportaży. Jury pod przewodnictwem Spencera Platta (World Press Photo 2007) wybrało zdjęciem roku fotografię Rafała Malko (Gazeta Wyborcza Trójmiasto) wykonaną podczas wiecu zorganizowanego przez związki zawodowe w Stoczni Gdynia, która jest likwidowana z powodu nierentowności.

więcej

4lomza.pl - Mecenasem Kultury 2004

Mecenas Kultury 2004 dla www.4lomza.pl

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego po raz czwarty zorganizował Konkurs „Mecenas Kultury”. Wśród tegoroczny laureatów są: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, ks. Janusz Marian Kotowski z Porytego i www.4lomza.pl.

więcej

SPEED s.c. laureatem Bursztynowego Kierca

Marek Maliszewski - Speed

Firma Speed s.c. została laureatem „Bursztynowego Kierca” - nagrody przyznawanej przez Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży w 2005r.
W Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie nagrody otrzymali także Wanda i Tadeusz Wałkuscy i Zbigniew Karwowski. „Bursztynowym Kiercem” Muzeum honoruje tych którzy bezinteresownie od wielu lat z placówką współpracują i popularyzują jej działalność.

więcej

« · 1 · »

Adres

SPEED s.c. M.Maliszewski Z.Gryglik
18-400 Łomża, ul.Dworna 39
NIP: 718-16-22-647

Tel.: (086) 219 07 00
e-mail: speed@hi.pl

Nasze projekty