Szkolenie z produktów LG i Logitech

ten ruszt prawie nie był pusty

25 sierpnia pracownicy firmy uczestniczyli w szkoleniu z produktów firm: LG i Logitech. Mieliśmy okazję poznać, zobaczyć i wypróbować produkty, które już niedługo będą do kupienia w naszym sklepie. Wśród wielu produktów największe wrażenie zrobiła mysz Logitech MX Air, obecnie najbardziej zaawansowana na świecie mysz bezprzewodowa, zawierająca technologię odczytywania gestów Freespace, która nie potrzebuje powierzchni, aby poruszać kursorem.

więcej

W sobotę 25 sierpnia SPEED nieczynny

Informujemy, że dnia 25 sierpnia 2007r. lokal handlowy przy ul. Dwornej 41 będzie nieczynny. Pracownicy działów: handlowego i serwisu mają wolny dzień.
Zapraszamy Państwa w poniedziałek od godz. 9.00.

więcej

SPEED Łomża krótka historia

Firma SPEED działa na polskim rynku od października 1997r. Początek działalności firmy to sprzedaż komputerów i akcesorii komputerowych oraz usługi w tym zakresie. Jednym z ważniejszych osiągnięć początkowego okresu funkcjonowania firmy było jako jedyni w dawnym województwie łomżyńskim podpisanie umowy SMB Partner z firmą Compaq. Był to dodatkowy bodziec do rozwoju oraz otworzyło wiele nowych kontaktów z grupie małego i średniego biznesu. Do 2001 roku jedyną dziedziną aktywności SPEED była branża komputerowa, w której osiągaliśmy liczne sukcesy mierzone ilościami wdrożeń i realizowanych kontraktów.

więcej

« · 1 · »

Adres

SPEED s.c. M.Maliszewski Z.Gryglik
18-400 Łomża, ul.Dworna 39
NIP: 718-16-22-647

Tel.: (086) 219 07 00
e-mail: speed@hi.pl

Nasze projekty